Administratívna podpora v poľskom jazyku

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 000 - 1 300 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Nebojíš sa komunikovať a všímaš si každý detail ? Chcel by si to zúžitkovať aj v profesionálnom živote? Ak k tomu ešte ovládaš poľský aj anglický jazyk, tak smelo čítaj ďalej! Máme tu pozíciu, ktorá ťa bude určite zaujímať!
V tomto jobe ide najmä o kontrolu objednávok – či boli prijaté, spracované a následne doručené, včas a tak ako si to klient želal. V prípade nejakých nezrovnalostí to budeš práve ty, kto to bude riešiť - tu prichádza tá časť, kde využiješ svoje jazykové znalosti a komunikatívnosť. Taktiež budeš robiť reporty a analýzy týkajúce sa nákupov, dodávateľov alebo marketingu.
Ak ťa pozícia zaujala, tak neváhaj a pošli nám svoj životopis, buď v slovenskom alebo anglickom jazyku, to už necháme na teba.
Požadujeme
Čo od teba vyžadujeme?
- Úspešne ukončenú strednú alebo vysokú školu
- Aktívna znalosť poľského a anglického jazyka na pokročilej úrovni (B2)
- Komunikatívnosť
- Zmysel pre detail a dôslednosť
- Schopnosť pracovať v tíme, no zároveň sa nebáť byť samostatnou jednotkou
Benefity
Možné finančné aj nefinančné bonusy , napríklad 13.plat, príspevok na stravné lístky a mnohé ďalšie, ktoré ti budú predstavené na osobnom pohovore.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk