Skladník na dve zmeny do interného stavu

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Logistika, Obchod, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
900 - 1 200 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Hľadáme zručného kandidáta, ktorý bude mať na starosti prácu v sklade a uskladňovanie výrobkov na zatepľovanie.
Na uvedenej pozícii budete:
- Zabezpečovať nakládku a vykládku tovarov podľa vystavených objednávok
- Vizuálne kontrolovať kvalitu tovaru, balenia výrobkov a dovezeného tovaru
- Vykladať dovezený tovar potrebný pre výrobu
- Starať sa o údržbu VZV
Požadujeme
Hľadáme kandidátov, ktorí spĺňajú nasledovné požiadavky:
- Predchádzajúce skúsenosti s výrobou alebo podobnou pozíciou
- VZV preukaz - výhodou, ale nie podmienkou
- Manuálna a fyzická zručnosť
Benefity
Tvoj zamestnávateľ ti poskytne množstvo finančných benefitov:
- 13. plat 1/2x priemer mzdy
- stravné lístky v hodnote 5 €
Grafton Slovakia, s.r.o.
Obchodná 2, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: temps@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 122