Operátor výroby na dve zmeny do interného stavu

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
900 - 1 400 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Hľadáme zručného kandidáta, ktorý bude mať na starosti chod výrobnej rezacej linky a uskladňovanie výrobkov.
- Zodpovednosť za správny chod rezacej linky
- Nastavovanie rezacej linky pri zmene produktov
- Premiestňovanie výrobkov paletovým vozíkom
- Údržba a čistenie linky pri zmene výroby produktov
Práca na dve zmeny ( ranná od 6:00 do 14:00, poobedná od 14:00 do 22:00)
BUDEŠ PRACOVAŤ PRIAMO V INTERNOM STAVE
Požadujeme
Hľadáme kandidátov, ktorí splĺňajú nasledovné požiadavky:
- Predchádzajúce skúsenosti s výrobou alebo podobnou pozíciou
- Manuálna a fyzická zručnosť
Benefity
- 13. plat - 1/2x priemernej mzdy
- stravné lístky v hodnote 5 €
Grafton Slovakia, s.r.o.
Obchodná 2, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: temps@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 122