JUNIOR PRÁVNIK - ZMLUVNÁ AGENDA

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Právo a legislatíva
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 300 - 1 400 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Máte právnické vzdelanie a zaujímate sa o zmluvnú agendu ? Chceli by ste pracovať v medzinárodnom prostredí v úspešnej nadnárodnej spoločnosti ? Ak áno, otvára sa Vám skvelá príležitosť získať odbornú právnickú pozíciu u jedného z najlepších zamestnávateľov v Bratislave.
Náplň práce:
- Posudzovanie zmluvných podmienok, zmena,prijímanie a evidencia nových zmlúv v rámci nákpných vzťahov s dodávateľmi
- Konzultácia zmluvných podmienok v rámci iných oddelení spoločnosti
- Koordinácia celého procesu uzatvárania zmlúv a dohôd
- Evidencia zmluúv a dokumentov v internom systéme
- Analýza, vývoj a správa zmluvných dokumentov s cieľom zabezpečiť dodržiavanie firemnej politiky, právnych a regulačných požiadaviek
- Zodpovednosť za dodržiavanie miestnych zákonných požiadaviek
Požadujeme
Úspešný kandidát na pozíciu CONTRACTS ANALYST by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
- Plynutá úroveň anglického jazyka úroveň B2/C1 - budete denne komunikovať v anglickom jazyku s kolegami z iných krajín a taktiež s obchodnými partnermi
- Min. 1 rok pracovných skúseností s právnou agendou, zmluvami - či už na pozícii právny asistent alebo advokátsky koncipient
- VŠ vzdelanie v oblasti práva
- Schopnosť prispôsobiť sa zmenám a spolupracovať v tíme
- Pozitívny prístup k práci ako aj k ľudom okolo seba
Benefity
Spoločnosť ponúka tieto benefity:
- Flexibilný pracovný čas
- Možnosť home office po dohode s nadriadeným
- Finančné benefity
- Stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
- Zvýhodnený vstup do fitness centra - priamo v budove zamestnávateľa
- Využívanie kaviarne - priamo v budove zamestnávateľa
- Teambuildingové aktivity
Grafton Slovakia, s.r.o.
Obchodná 2, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: temps@grafton.sk