Administratívna podpora Back-office oddelenia

Miesto práce
Celé slovensko, Košický kraj, Košice
Pracovná oblasť
Administratíva
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 100 - 1 200 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Si dynamický a chceš pracovať pre menšiu medzinárodnú spoločnosť? Pracuj na oddelení Back office a podporuj členov tímu, ktorým budeš pomáhať s nasledovnými činnosťami:
Administrácia elektronických systémov
Telefonické kontaktovanie spotrebiteľskej databázy za účelom monitorovania kvality
Podpora manažéra a back office tímu
Tvorba objednávok a monitoring rozpočtu
Príprava reportov na pravidelnej báze na základe požiadaviek
Príprava analýz dát zo zistených informácií od zákazníkov
Porovnávanie mesačných výkazov
Podpora projektových aktivít podľa potreby
Nástup od 1.1.2020
Požadujeme
Si vhodný kandidát, ak máš:
Predchádzajúcu skúsenosť na administratívnej pozícii
Motiváciu pre administratívny typ práce, ktorá zahŕňa správu dát, reporty a prácu so systémom Sales Force
Dobrá znalosť balíku MS Office (aktívne využívanie MS Excel VEĽKOU VÝHODOU)
Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
Výborný time management, plánovanie a stanovenie priorít
Ochotu vzdelávať sa, učiť sa nové veci a pracovať na sebe
Vodičský preukaz sk. B
Ochota pracovať nadčas
Pozícia je vhodná aj pre ABSOLVENTOV, ktorí majú administratívnu skúsenosť.
Benefity
Čo ťa v spoločnosti čaká:
Príjemný kolektív
Vzdelávací program pre zamestnancov
Flexibilný pracovný čas
Plne hradené stravné lístky
Dni voľna navyše
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk