COST CONTROLLER

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Poisťovníctvo, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 700 - 2 200 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Staňte sa súčasťou cross-functional projektového teamu a doplňte tak prázdnu stoličku budúceho cost controllera!
- Budete mať na starosti projekty v oblasti cost controllingu, ktoré sú realizované v EMEA regióne.
- Cost controlling, prebudovanie, reklasifikácia
- Finančný planning, budgeting, sledovanie PnL a nákladov na jednotlivých projektoch v závislosti od jednotlivých požiadaviek
- Komentovanie nákladových rozdielov
- Porovnávanie aktuálnych a očakávaných výsledkov
- Optimalizácia nákladov a procesov
- Pravidelný reporting finančnému manažérovi
- Práca v medzinárodnom prostredí a tíme, komunikácia s manažmentom spoločnosti
Požadujeme
Požiadavky na kandidáta:
- Vysokoškolské vzdelanie v ekonomickej oblasti
- Minimálne 4 roky skúseností v oblasti finančných analýz, controllingu či cost controllingu
- Znalosť medzinárodných účtovných štandardov
- Anglický jazyk na pokročilej a aktívnej úrovni (C1) je nutnosťou
- Skúsenosť s prácou v programe SAP je výhodou
- Francúzsky jazyk výhodou (úzka spolupráca s francúzsky hovoriacim manažmentom a business partnermi)
- Pokročilá úroveň MS Excel
Benefity
Spoločnosť ponúka prístup k najmodernejším technológiám, účasť na prestížnych projektoch a uplatnenie a rozvoj Vašich znalostí a schopností.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111