Administratívna práca v logistike

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Logistika, Obchod
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 100 - 1 200 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Hovorí ti niečo pojem logistika ? Si plánovací typ ? Rád rozpracovávaš plány do budúcna ?
Pokiaľ si na vyššie uvedené otázky odpovedal „áno“ tak tu máme pozíciu ktorá sa ti bude páčiť.
Hľadáme človeka ktorý rád rieši problémy a nebojí sa dynamického prostredia. Niekoho kto rád pracuje s produkciou a bude schopný ju naplánovať tak aby vyhovela dopytu zákazníkov.
Čo bude tvojou úlohou ?
- Plánovanie produkcie výrobkov spoločnosti, koľko ich bude treba dodať a kam
- Vytvorenie plánovacieho cyklu a objednávanie tovaru
- Analýza portfólia rýchlo obrátkového spotrebného tovaru na trhu 35 krajín
- Komunikácia s dodávateľmi a koncovými užívateľmi
- Kontrola skladových stavov prostredníctvom interného systému
Požadujeme
Aké sú požiadavky na kandidáta ?
- Vysokoškolské vzdelanie v oblasti logistiky ALEBO pracovné skúsenosti z tejto oblasti
- Vysoká úroveň angličtiny (minimálne C1), budeš pracovať v medzinárodnom tíme a komunikovať na dennej báze v tomto jazyku
- Pokročilá úroveň programu Excel, bude sa veľa pracovať s tabuľkami tak ich musíš zvládať
- Skúsenosti s programom SAP nie sú požadované, ale sú výhodou
Pokiaľ ťa táto pracovná ponuka oslovila neváhaj nás kontaktovať, radi ti ju do detailov predstavíme ako aj finančné a nefinančné benefity ktoré spoločnosť ponúka.
*Výška platu závisí od skúseností kandidáta.
Benefity
Spoločnosť ponúka rôzne finančné aj nefinančné benefity ako napríklad 13.plat, možnosť pracovať z domu alebo flexibilný pracovný čas. Všetky benefity Vám budú predstavené samotnou spoločnosťou na osobnom
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk