National Key Account Manager ( SVK, HU,CZ) - IBA SKÚSENOSTI S PET FOOD

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Iné, Obchod, Služby
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
2 000 - 3 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Kone? Mačky? Psy? hmmm...si milovníkom zvierat a chcel by si pracovať v tejto oblasti?
Rodinná spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe kvalitných krmív pre zvieratá hľadá šikovného obchodníka v rámci troch krajín.
Čo budú tvoje úlohy?:
- starostlivosť o obchodných partnerov a zákazníkov
- vyhľadávanie nových obchodných príležitosti
- prinášanie nových nápadov na zlepšenie obchodných aktivít
- komunikácia a budovanie dlhodobých vzťahov
- aktívne cestovanie v rámci Slovenska, Česka, Maďarska
- nastavovanie plánov, stratégií
- podieľanie sa na marketingových aktivitách
- analýza trhu a konkurencie
Požadujeme
Kandidát by mal mať:
- Skúsenosti v oblasti PET FOOD PODMIENKA
- komunikatívna znalosť anglického a maďarského jazyka
- chuť cestovať
- samostatnosť, zodpovednosť
Benefity
- auto aj na súkromné účely
- rodinná spoločnosť
- home office
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111