Účtovník majetku

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 200 - 1 400 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Účtový svet je veľký a ponúka veľa možností. Pokiaľ si začínajúci účtovník, alebo boli počas tvojich akademických čias účtovníctvo a financie tvojimi obľúbenými predmetmi, tak tu máme niečo pre teba. Hľadáme človeka ktorý sa nebojí čísel, vie sa s nimi pracovať a podávať svoje výsledky ďalej v prehľadnej a zrozumiteľnej forme.
Čo bude tvojou úlohou ?
- Analýza možných akvizícií nového majetku pre spoločnosť
- Príprava reportov a finančných výkazov pre európsku časť spoločnosti
- Účtovanie dlhodobého majetku spoločnosti
- Pravidelné účtové závierky: mesačné, štvrťročné a ročné
- Podpora interného a externého auditu prípravou potrebných finančných dokumentov
Požadujeme
Aké sú požiadavky na kandidáta ?
- Vzdelanie v oblasti účtovníctva je podmienkou
- Skúsenosť z oblasti účtovníctva a financií je výhodou
- Aktívna znalosť anglického jazyka (minimálne B2) a ruského jazyka (minimálne B2), bude sa treba dorozumievať so zahraničnými kolegami a pracovať s anglickými dokumentami
- Znalosť účtového programu SAP je výhodou, keďže sa v ňom bude veľa pracovať
- Taktiež je výhodou znalosť medzinárodných účtových štandardov- IFRS
Pokiaľ ťa táto pracovná ponuka oslovila neváhaj nás kontaktovať, radi ti ju do detailov predstavíme ako aj finančné a nefinančné benefity ktoré spoločnosť ponúka.
Benefity
Spoločnosť ponúka rôzne finančné aj nefinančné benefity, ktoré Vám budú prezentované spoločnosťou na osobnom pohovore.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111