Manuálny tester s NJ

Miesto práce
Celé slovensko, Žilinský kraj, Žilina
Pracovná oblasť
Informatika - software, Poisťovníctvo
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 400 - 1 800 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
- samostatné vedenie a zodpovednosť za projekty v oblasti testovania poistných produktov
- koordinovanie procesu testovania
- samostatná príprava odborných funkčných testov
- podpora a poradenstvo v odborných otázkach pre kolegov, prípadne zákazníkov
- komunikácia s ostatnými testermia vývojármi z materskej spoločnosti v Nemecku
- vedenie zákazníkov počas procesu testovania a zavádzania produktov
- príležitostné pracovné cesty do zahraničia
- dlhodobá spolupráca
Požadujeme
- veľmi dobré komunikačné schopnosti v nemeckom jazyku
- základy SQL a XML
- úspešne ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie I. alebo II. stupňa
- prax v poisťovníctve, praktická znalosť poistných produktov a práce s poistným informačným systémom je výhodou
- samostatnosť, presnosť, zodpovednosť
Benefity
- podpora učenia nemčiny, angličtiny počas pracovnej doby
- certifikáty (napr. Oracle certifikáty)
- pevná prac. doba od 9 do 16:00
- prémie - od výkonu, vianočné prémie
- 31.12. platená dovolenka
- dovolenka naviac podľa odpracovaných rokov
- Sickday
Grafton Slovakia, s.r.o.
Republiky 7, Žilina, Slovensko
Kontaktná osoba: zilina@grafton.sk