Komunikuj v maďarčine a rieš neuhradené faktúry

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 100 - 1 300 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Chcete v práci komunikovať v cudzích jazykoch a spolupracovať s kolegami z okolitých krajín? Táto pozícia Vám to ponúkne a taktiež Vám vycibrí komunikáciu a naučí mnoho ďalšieho.
Vašou hlavnou náplňou práce je komunikácia so zákazníkmi (B2B komunikácia) a zistenie príčiny neuhradenia. Takisto budete spolupracovať s inými oddeleniami podľa potreby, napríklad s finančným oddelením, zákazníckym servisom a podobne.
Požadujeme
Požiadavky na vhodného kandidáta vôbec nie sú náročné, keďže hlavnou podmienkou sú cudzie jazyku. Musíte ovládať maďarský jazyk na pokročilej úrovni (C1), keďže v ňom budete denne komunikovať, ale takisto musíte vedieť aj po anglicky (úroveň B2).
Ak máte ekonomické vzdelanie alebo ste už na podobnej pozícii pracovali, určite je to pre Vás výhodou, ale predošlé skúsenosti nie sú nutné. Takýto typ práce si vyžaduje aj istú mieru orientácie na zákazníka, sústredenosť na detail a dobré komunikačné zručnosti.
Benefity
Benefity spoločnosti Vám budú predstavené spoločnosťou na osobnom pohovore.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk