Elektrotechnik

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Senec
Pracovná oblasť
Doprava, Strojárenstvo, Špedícia, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 000 - 1 200 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Využite príležitosť pracovať ako ELEKTROTECHNIK. Budeš pracovať pre medzinárodnú spoločnosť.
Vašou náplňou práce bude:
- Mechanická a elektrická montáž strojov
- Kontrola kvality prebratého materiálu
- Nájdenie a odstránenie chýb
- Testovanie stroja pre zákaznícke návštevy
PRACOVNÁ DOBA: Pondelok-Piatok od 7:00 do 15:30 hod.
ZABEZPEČENÁ Autobusová doprava z Pezinka
Požadujeme
Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
- Stredoškolské vzdelanie TECHNICKÉHO ZAMERANIA
- Predchádzajúca prax v oblasti výroby VÝHODOU
- Ak nemáš vyhlášku 21, budeš mať možnosť si ju dorobiť po skúšobnej dobe
Benefity
Spoločnosť Vám ponúka zaujímavý balíček benefitov:
- Zabezpečený pitný režim
- Ovocný deň každú stredu
- Ročný bonus
- Referal bonus
- Zabezpečená autobusová doprava z Pezinka
- Vianočný večierok
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk