PROJEKOVÝ MANAŽÉR (základný tarif + mesačné odmeny + ročné odmeny)

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Informatika - software, Stavebníctvo a reality, Telekomunikácie
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 700 - 2 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Máš skúsenosti s riadením viacerých projektov súbežne? najlepšie s telekomunikačnými sieťami alebo infraštruktúrou? Tak potom máme pre teba zaujímavú pracovnú príležitosť na pozícii PROJEKKTOVÉHO MANAŽÉR v oblasti telekomunikačných sieti.
Spoločnosť sa stále rozrastá, nakoľko spolupracujú s významnými medzinárodnými spoločnosťami. Nájdeš u nich garanciu dlhoročných projektov a tiež dostaneš priestor na sebarealizáciu.
Tvojou náplňou práce bude:

- organizovať a koordinovať viacero projektov súbežne
- nastavovať priebeh na projektoch, harmonogram prác
- komunikovať so stavbyvedúcimi a dohliadať na priebeh stavieb
- sledovať či stavby napredujú podľa stanovených harmonogramov
- pravidelná komunikácia s klientmi
Požadujeme
Kandidát by mal mať:
- skúsenosti s vedením projektov PODMIENKA
- skúsenosti s výstavbou a riadením telekomunikačných sieti VÝHODA
- skúsenosti z oblasti stavebníctva PODMIENKA
- flexibilita - cestovanie v rámci západného Slovenska
- manažérske zručnosti v oblasti Projektového manažérstva PODMIENKA
Benefity
- služobné auto aj na súkromné účely
- firemný mobil
- firemný notebook
- 13. - 14. plat
- pravidelné mesačné odmeny
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111