Nákupca s nemeckým jazykom

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Logistika, Obchod, Manažment kvality
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 050 - 1 200 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Vašou náplňou práce bude vytváranie nákupných objednávok v rôznych oblastiach (od marketingových produktov až po technické zariadenia v práci). Kvôli dennodennej komunikácií so zákazníkmi aj dodávateľmi, prostredníctvom interných systémov, je potrebné aby ste ovládali nemecký jazyk na plynulej úrovni a nebáli sa jeho používania.
Ide o podporu pre seniornejších agentov nákupu a iných zúčastnených strán. Okrem iného táto práca zahŕňa aj administratívne úlohy v oblasti nákupu a ďalšie zaujímavé činnosti týkajúce sa tohto odvetvia
Požadujeme
- Má level NJB2 na plynulej úrovni a nebojí sa každodennej komunikácie v tomto jazyku
- Má SŠ/VŠ vzdelanie
- Je komunikatívny a dokáže byť flexibilný či proaktívny
- Znalosť anglického jazyka na mierne pokročilom leveli A2 je výhodou.
Benefity
- Dni zdravia
- Plne hradené stravné lístky
- Možnosť kariérneho rastu
- Team-buildingové aktivity a mnohé iné.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk