Podpora pri ukončovaní kontraktov s nemeckým jazykom

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 000 - 1 300 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Komunikácia, administratíva, organizácia. Majte z každého rožku trošku práve na tejto pozícii.
Vašou hlavnou náplňou práce je zabezpečenie celkového procesu pri ukončovaní kontraktov medzi spoločnosťou a ich klientmi. Budete zodpovedný/á za zabezpečenie prevozu produktov naspäť do skladov spoločnosti, zariadenie následnej inšpekcie ohľadne stavu produktu a prípadného odpredaju.
Komunikovať budete interne s kolegami z nemecky hovoriacich krajín, prípadne Slovenska alebo Česka v prevažne písomnej forme.
Požadujeme
Zaujala Vás náplň práce? Ak spĺňate aj nasledujúce požiadavky, neváhajte nám zaslať Váš životopis.
- Pokročilá znalosť nemeckého jazyka (úroveň C1)- dennodenná komunikácia
- Stredne pokročilá znalosť anglického jazyka (B1)- musíte vedieť ako-tak komunikovať a rozumieť písanému textu, keďže spoločnosť je korporát a ich interná komunikácia prebieha v anglickom jazyku
- Prax v oblasti administratívy je výhodou
- Zmysel pre detial, komunikatívnosť a tímovosť
Benefity
Spoločnosť ponúka množstvo benefitov, ktoré Vám budú odprezentované na osobnom pohovore samotnou spoločnosťou.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk