Financial Controller - Senior

Miesto práce
Celé slovensko, Žilinský kraj, Námestovo
Pracovná oblasť
Bankovníctvo, Poisťovníctvo, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 350 - 1 700 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
- Participácia na projektoch v rámci účtovného oddelenia
- Výrobný a nákladový controlling, CAPEX
- Plánovanie, analýzy výdavkov, odchýlky, optimalizácia
- Analýzy aktuálneho stavu, porovnávanie s prognózami
- Zodpovednosť za účtovné metodiky a prípravu účtovnej závierky
- Prezentácia riešení, odporúčania manažmentu
Požadujeme
- Predchádzajúce skúsenosti na podobnej pozícii, ideálne z výrobnej spoločnosti
- Strategické a analytické myslenie
- Znalosť príslušnej legislatívy
Benefity
- Mešačné prémie do výšky 25% v závislosti na plnení plánovaných ukazovateľov
- Flexibilný pracovný čas
- Bohatý sociálny program
Grafton Slovakia, s.r.o.
Republiky 7, Žilina, Slovensko
Kontaktná osoba: zilina@grafton.sk