PROJEKTOVÝ MANAŹÉR V OBLASTI ENERGETIKY - 100% WELCOME BENEFIT

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Informatika - software, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
2 000 - 3 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Máme zaujímavú pracovnú príležitosť pre skúseného projektového manažéra z oblasti energetiky. Staň sa súčasťou rozvíjajúceho sa tímu na Slovensku v medzinárodnej spoločnosti, kedy budeš spolupracovať s tímami z EU, Číny aj USA.
Tvojou náplňou práce bude:
- spolupracovať s medzinárodnými tímami na projektoch
- budeš zabezpečovať, koordinovať, riadiť zverené projekty
- kontrolovať dodžiavanie stanovených KPI na projektoch
- zabezpečovať reporty pre nadriadeného z projektov, poskytovať výstupy o stave projektov
- komunikovať so zákazníkom na pravidelných call/och
- zodpovedať za riešenie vzniknutých problémov na projekte
- zabezpečovať návrhy na zlepšenie vedenia projektov, postupov, zefektívňovanie prác na projekte
- zabezpečovať rozvoj tímu v Bratislave
Požadujeme
Kandidát by mal mať hlbokú znalosť v nasledujúcich oblastiach:
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni PODMIENKA - medzinárodné projekty
- prax min. 5 rokov ako projektový manažér
- skúsenosti z oblasti energetiky PODMIENKA
- ochota cestovať - zahraničné pracovné cesty
- manažérske zručnosti
Benefity
Pre svojich zamestnancov majú pripravený balík benefitov:
- 13. plat
- flexibilná pracovná doba od 9:00 do 15:00
- Welcome bonus až 100% základnej mzdy
- Ročný bonus
- školenia, kurzy
- teambuilding
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111