Contract Analyst - Odborník na zmluvy

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Právo a legislatíva
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 700 - 1 900 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pracuj pre svetového špecialistu v oblasti elektrickej energie ako Zmluvný Právnik.
Čo bude Vaša úloha?:
- spolupráca na veľkých medzinárodných projektoch
- riešenie finančných, obchodných, poistných zmlúv a zmluvných záležitostí v rámci projektov spoločnosti
- komunikácia s dodávateľmi, vyjednávanie
- kontrola správnosti obchodných faktúr
- úzka spolupráca s projektovým manažérom, finančnými inštitúciami
- sledovanie rizika, dlhopisov, záruk, termínov plnenia, zmluvných podmienok projektu
- občasné cestovanie do zahraničia
- reevidovanie zmluvy
- sledovanie milníkov projektu
Požadujeme
Kandidát by mal mať:
- skúsenosti so zmluvnou agendou
- plynulá komunikácia v anglickom jazyku
- skúsenosti so zmluvami na medzinárodnej úrovni výhodou
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111