Vedúci projektového oddelenia + služobné auto

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Elektrotechnika a energetika, Informatika - software, Manažment
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
2 600 - 2 900 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Máš elektrotechnické vzdelanie a bohaté skúsenosti s riadením projektov? Tak poď pracovať ako vedúci projektového oddelenia pre medzinárodnú firmu, ktorá je lídrom v oblasti energetických technológií a automatizácie.
Tvojou hlavnou náplňou práce bude:
- Riadiť celý projektový tím na Slovensku
- Vedenie a kooridnovanie projektov najmä po finančnej stránke
- Nastavovanie a zefektívňovanie postupov práce pre projektových manažérov
- Zodpovednosť za dodržiavanie a zlepšovanie výkonu aj ostatných oddelení, kontrola finačných výdavkov oddelení
- Rovnako sa budeš venovať členom svojho tímu individuálne, snažiť sa rozvíjať potenciál svojich kolegov prostredníctvom cielených školení
- Spolupráca s inými oddeleniami
- Pracovná náplň zahŕňa služobné cesty
- Na pozícii dostaneš k platu 16%-ný bonus z ročného platu
Požadujeme
Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
- Vysokoškolské elektrotechnické vzdelanie
- §21 – PODMIENKA!!!
- Prax na pozícii projektového manažéra
- Anglický jazyk – B2 – PODMIENKA!!!
- Vodičský preukaz
- Výhodou je, ak máš certifikáty projektového riadenia
- Flexibilita a ochota cestovať
- Orientácia na detail, schopnosť samostatne pracovať, tímový hráč
Benefity
Spoločnosť ponúka rôzne zaujímavé benefity:
- Príspevok na stravovanie
- Sick days
- Odmena za odpracované roky
- Nápoje a občerstvenie
- Flexibilný pracovný čas
- Práca z domu
- MultiSport karta
- Masáže na pracovisku
- Pracovné voľno pre rodinu
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111