ANALYTIK DO TÍMU SOURCING OPERATIONS

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Poisťovníctvo, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 600 - 2 400 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Viete sa zamyslieť nad dátami a vždy premýšľate analyticky? Využite možnosť dostať sa do globálneho sourcing operations tímu a prispejte svojimi analytickými znalosťami.
Budete zodpovedný za spend reports (costy a savings) dodávateľov. Okrem toho budete vytvárať a sťahovať dáta v neustálej spolupráci s kolegami z oddelenia IT. Na starosti budete mať rôzne typy ad hoc analýz v rámci interných nástrojov (INFO ONE) a budete spolupracovať na implementácií nových reportingových riešení s vendor managementom a inými zainteresovanými tímami.
Napriek tomu, že je kontrakt obmedzený na maximálne 6 mesiacov, ak to bude možné, zmluva bude predĺžená.
Požadujeme
Koho hľadáme?
- Minimálne 2 roky skúseností vo finančníctve/poisťovníctve s analýzami a reportingom
- Anglický jazyk na aktívnej úrovni B2
- Znalosť programu MS Excel na pokročilej úrovni (pivotné tabuľky, v/h look up)
- Silné analytické myslenie
- Skúsenosť s analytickou prácou, reportingom, data quality checks
Benefity
Spoločnosť ponúka rôzne finančné a nefinančné benefity, ako napríklad eco bonus, možnosť home office, či finančné bonusy, ktoré budú bližšie predstavené kandidátovi na osobnom pohovore.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk