Team Leader nákupu - vedenie 20 členného tímu v medzinárodnej spoločnosti

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Obchod
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Obchod
Ponúkaný plat
1 700 - 2 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Máš skúsenosti v oblasti nákupu a láka ťa vedenie tímu? Využi príležitosť pracovať pre stabilnú medzinárodnú spoločnosť na pozícií Team Leadra.
Čo bude Tvojou úlohou ?
- riadenie a rozvoj tímu nákupcov zodpovedných za nákup v rámci 4 krajín
- definovanie cieľov a relevantných KPI pre členov tímu
- vedenie a koordinovanie 20-členného tímu
- tréning, motivácia, hodnotenie výkonu, spätná väzba a zabezpečovanie
osobného rozvoja členov tímu
- jasné definovanie stanovených úloh v tíme
- znalosť korporátnych a miestnych politík obstarávania a zabezpečenie ich dodržiavania na oddelení
- zefektívňovanie procesov a riadenie ich implementácie
- poskytovanie služieb pre interných zákazníkov
- spracovávanie dokumentácie
- vedenie a spolupráca na interných projektov
Požadujeme
Minimálne 3 roky skúseností v oblasti nákupu je PODMIENKA, skúsenosti z oblasti účtovníctva sú vítané.
Jazykové zručnosti:
Anglický jazyk - C1 - plynulá úroveň - každodenná komunikácia, čítanie, písanie, prezentovanie
Slovenský jazyk slovom i písmom je PODMIENKA
PC znalosti:
SAP a MS Office je výhodou
Ďalšie požiadavky:
- výborné prezentačné a komunikačné zručnosti
- zodpovedný a proaktívny prístup
- orientácia na kvalitu a detail
- ochota prispôsobiť sa prebiehajúcim zmenám
- prozákaznícky prístup
- ochota cestovať
- ochota pracovať nadčas
Benefity
Spoločnosť ponúka rôzne zaujímavé benefity ( finančné bonusy, jazykové kurzy, work-life balance a pod.), ktoré predstaví zástupca firmy úspešnému kandidátovi na osobnom pohovore.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk