Expert neustáleho zlepšovania

Miesto práce
Celé slovensko, Nitriansky kraj, Nové Zámky
Pracovná oblasť
Bankovníctvo, Služby
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 500 - 2 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Platová ponuka začína na 1500,- Eur brutto, avšak dohoda je možná v závislosti od relevantných skúseností a jazykových schopností
Vašou náplňou práce bude:
- Definovať a zaviesť program neustáleho zlepšovania v rámci Global Shared Services (GSS)
- Zaviesť využívanie metodológie neustáleho zlepšovania: Six Sigma, Kaizen, Lean a aplikovať ju v rámci GSS
- Zodpovednosť za riadenie celého procesu neustáleho zlepšovania od identifikácie potenciálnych možností zlepšovania až po realizáciu a hodnotenie efektívnosti programu neustáleho zlepšovania
Požadujeme
Požiadavky, ktoré by ste mali spĺňať:
- Profesionálna skúsenosť s metodológiou a nástrojmi neustáleho zlepšovania
- Skúsenosť so zavádzaním zlepšovacích procesov
- Znalosť globálneho prostredia zdieľaných služieb
- Plynulá znalosť anglického jazyka nevyhnutnou podmienkou
- Six Sigma Black Belt
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk