Rozbehni kariéru PROJEKTANTA v AUTOMATIZÁCIÍ

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Elektrotechnika a energetika, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 700 - 2 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Poď pracovať pre jedného z lídrov v oblasti transformácie riadenia energií a automatizácie. Máš prax v elektro oblasti alebo si čerstvý absolvent a hľadáš tú najlepšiu príležitosť ako naštartovať svoju kariéru? Potom hľadáme presne teba! Pre nášho klienta obsadzujeme pozíciu ELEKTRO Projektanta so ŠPANIELSKYM jazykom.
Tvojou prácou bude:
- budeš zodpovedať za štúdie, subdodávateľov a uvedenie projektov do prevádzky
- vypracuješ technickú časť projektu a projektovú dokumentáciu
- súčasťou tvojej práce bude i reporting projektovému manažérovi
- svojimi návrhmi budeš môcť prispievať k technickým inováciám
- prehlbovať svoje technické vedomosti
Požadujeme
Požiadavky na kandidáta:
- elektrotechnické vzdelanie je PODMIENKA
- elektrotechnický certifikát – PODMIENKA (§21/22/23)
- anglický jazyk min. B2
- španielsky jazyk B2 - PODMIENKA
- prozákaznícky prístup
- tímový hráč
- ochota cestovať
- vodičský preukaz B
Benefity
Spoločnosť ponúka rôzne zaujímavé benefity:
- Príspevok na stravovanie
- Sick days
- Odmena za odpracované roky
- Nápoje a občerstvenie
- Flexibilný pracovný čas
- Práca z domu
- MultiSport karta
- Masáže na pracovisku
- Pracovné voľno pre rodinu
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk