Servisný technik pre riadenie budov+AUTO aj na súkromné účely

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Elektrotechnika a energetika
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 200 - 1 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Chceš pracovať pre stabilnú spoločnosť a disponovať autom aj na súkromné účely? Máš aspoň ročnú prax ako servisný technik? Tak potom využi príležitosť pracovať pre medzinárodnú spoločnosť poskytujúcu energetické a automatizačné digitálne riešenia na pozícii servisného technika.
Čo bude Tvojou náplňou práce ?
- starostlivosť o zverených zákazníkov a poskytovanie služieb záručného i pozáručného servisu
- vykonávanie pravidelných prehliadok a zodpovednosť za servisné činnosti
- predaj servisných činností cieľovým zákazníkom
- riešenie technických reklamácií
- dodržiavanie interných politík spoločnosti
- realizovanie servisných zásahov na území celej SR
Požadujeme
Požiadavky na kandidáta:
- elektrotechnické vzdelanie
- znalosť problematiky merania a regulácie riadenia budov je PODMIENKA
- el. vyhláška paragraf 22 a 23
- prax min. 1 rok
- čítať elektrotechnické výkresy PODMIENKA
- anglický jazyk - A2 - schopnosť čítať technickú dokumentáciu
- v prípade potreby ochota pracovať cez víkend/noc
- flexibilita - servisné zásahy môžu byť na území celého Slovenska
- vodičský preukaz PODMIENKA
Benefity
Benefity:
- auto aj na súkromné účely
- 11% bonus z ročného platu na konci roka
- príplatky za výjazdy v noci/cez víkend podľa zákonníka práce
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk