FASHION IS MY DRUG! HĽADÁME VEDÚCEHO/ZÁSTUPCU VEDÚCEHO PREDAJNE

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Služby
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Služby
Ponúkaný plat
1 000 - 1 800 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Si blázon do módy, rád/a sa kvalitne obliekaš a poznáš všetky módne značky sveta? Poznáš najnovšie kolekcie od svetoznámych značiek ako Hugo Boss, Armani, Guess, Calvin Klein a mnohé iné? A navyše más výborné komunikačné schopnosti, reprezentatívne vystupovanie a zmysel pre kreativitu? Ak áno, tak presne toto je skvelá príležitosť práve pre Teba!
Tvojou prácou bude:
- starostlivosť o zákazníkov a zamestnancov
- koordinácia a riadenie svojich zamestnancov
- komunikácia so zákazníkmi
- komunikácia s centrálnym obchodom
- edukácia a zaškoľovanie zamestnancov
- práca s tovarom, zodpovednosť za tovar
- kontrola svojich zamestnancov
- riešenie reklamácií
Svetová módna spoločnosť, pôsobiaca v 15 krajinách sveta hľadá do svojho tímu módneho maniaka, na pozíciu Vedúceho/Zástupcu vedúceho predajne.
Požadujeme
Od teba očakávame:
Ak máš minimálne 2 ročné skúsenosti s vedením predajne v oblasti módy, móda je tvojou vášňou a záľubou, ovládaš angličtinu alebo nemčinu na komunikatívnej úrovni, považuješ sa za osobnosť, ktorá je schopná viesť a motivovať ľudí, máš príjemné vystupovanie, poznáš najnovšie trendy a aktívne sa zaujímaš o módu svetových značiek (Boss, Klein, Guess, Hilfiger, Kors, Converse a i.), tak sa poponáhľaj, pošli k nám životopis a užívaj si svetovú módu každý deň!
Benefity
Ponúkame ti zopár zaujímavých benefitov:
- dynamické pracovné prostredie a skvelý, priateľský kolektív
- individuálne plánovanie kariéry
- možnosť sebarozvoja a uplatnenia vlastnej kreativity
- zamestnanecká zľava v obchodoch až do výšky 50%
- príspevok do 3. piliera
- zvýšenie mzdy po 3. mesiacoch
- iné odmeny
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk