Tímlíder technikov údržby !

Miesto práce
Celé slovensko, Nitriansky kraj
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel, Strojárenstvo
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 400 - 1 600 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské I. stupňa
Náplň práce
Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
- Podpora lokálnych výrobných závodov v oblasti údržby výrobných strojov, nástrojov a zariadení
- Implementácia skupinových štandardov údržby vo výrobných závodoch spoločnosti celosvetovo
- Podpora pri budovaní systému údržby v lokálnych výrobných závodoch
- Vypracovanie dokumentácie pre údržbu (pokyny na údržbu, zaškoľovacie materiály)
- Optimalizácia už existujúcich procesov údržby
- Zaškolenie kolegov vo výrobných závodoch spoločnosti celosvetovo
- Optimalizácia plánovania a riadenia údržby výrobných strojov, nástrojov a zariadení
- Podpora centrálneho oddelenia údržby v Nemecku pri špeciálnych projektoch
Požadujeme
Kandidát by mal mať:
- Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
- Ochotu cestovať ( 30 - 50 % pracovného času- školenie kolegov)
- Technické vzdelanie
- Znalosť technickej dokumentácie
- Znalosť MS Office
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk
Tel.: (+421) 37 326 0111