Project Manager

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Informatika - software, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 600 - 2 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Máš skúsenosť s plánovaním veľkých medzinárodných projektov? Si technicky zdatný a láka ťa oblasť projektového manažmentu?
Tak využi príležitosť pracovať na pozícií Project Managera pre medzinárodnú spoločnosť.
Čo budeš ako člen projektového tímu robiť?
- zodpovedáš za proces plánovania projektu
- sleduješ aktuálny vývoj projektu a KPI
- identifikuješ riziká a príležitosti projektu
- zavádzaš opatrenia na zefektívnenie procesov
- sleduješ a aktualizuješ rozpočet realizácie projektu
- organizuješ projektové stretnutia a spravuješ dokumentáciu
- aktívne spolupracuješ a podporuješ projektového manažéra
Požadujeme
Kandidát by mal mať znalosť v nasledujúcich oblastiach:
- Technická zdatnosť - PODMIENKA
- Skúsenosť v plánovaní projektov - PODMIENKA
- Znalosť Microsoft Project je PODMIENKA
- Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni - B2 - PODMIENKA
- Znalosť programu SAP PODMIENKA
- Dobré organizačné zručnosti
- Samostatnosť
- Proaktívny prístup a flexibilita
- Ochota cestovať
Benefity
- Flexibilná pracovná doba
- Home office
- Prispevok zamestnávateľa na stravné lístky nad rámec zákona
- Benefit Cafeteria
- Sick days
- Meninové poukážky
- Vianočné poukážky
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111