Špecialista platobných procesov

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Poisťovníctvo
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 100 - 1 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Si fanúšikom detektívok ? A čo keby sa podobne investigatívna práca stala tvojim budúcim zamestnaním?! Tak ak ťa baví analyzovať príčiny vzniknutých problémov či príčinu neaplikovateľných platieb, čítaj ďalej.
Aj keď nehovoríme o práci Sherlocka Holmesa, tvoju náplň zamestnania by tiež z veľkej časti tvorili prípady vyžadujúce si detailný pohľad na problematiku. Hovoríme napríklad o problémoch pri spracovaní platieb, iných nezrovnalostiach v systéme alebo akejkoľvek činnosti súvisiacej s oddelením platobných služieb. Vyrovnávanie účtov tvorí ďalšiu dôležitú časť tejto práce.
Finančné/bankové prostredie sa rozvíja pomerne rýchlo a tak budeš mať možnosť využiť svoju myseľ aj na zlepšovanie a zefektívňovanie doteraz využívaných procesov.
Požadujeme
Hľadáme človeka ktorý :
-Má minimálne 1 rok skúseností v bankovom prostredí/centrách zdieľaných služieb
-Má VŠ vzdelanie v oblasti ekonomiky, financií alebo bankovníctva
-Má anglický jazyk na úrovni B2
-Je zameraný na detaily a spoľahlivý
Benefity
Spoločnosť si vyžaduje právo na prezentáciu benefitov na pohovore.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk