Relationship manager/ Vzťahový manažér - BANKOVNÍCTVO

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Bankovníctvo, Obchod
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
2 500 - 3 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Staňte sa aj Vy súčasťou úspešného tímu nášho klienta na pozícii Relationship Managera
Máte skúsenosti s akvizíciou a starostlivosťou o existujúcich klientov? V prípade záujmu pošlite svoj životopis a reagujte na pozíciu RELATIONSHIP MANAGER
Pracovná náplň:
- Starostlivosť o existujúcich korporátnych klientov
- Zodpovednosť za pridelené portfólio korporátnych klientov
- Poradenstvo v oblasti financovania projektov
- Predaj bankových produktov
- Sledovanie finančnej situácie a aktivít klienta
- Dosahovanie obchodných cieľov
Požadujeme
Kandidát by mal mať:
- VŠ vzdelanie (ekonomický smer)
- minimálne 3 ročné skúsenosti na obdobnej pozícii v bankovom sektore
- aktívna znalosť komunikácie v anglickom jazyku
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk