Vedúci výroby

Miesto práce
Celé slovensko, Žilinský kraj, Dolný Kubín
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
2 500 - 2 800 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pre nášho klienta – výrobcu pastových komponentov do interiérov a exteriérov automobilov obsadzujeme VEDÚCEHO ODDELENIA MONTÁŽE.
Výrobná činnosť spoločnosti pozostáva z lisovania plastov, povrchovej úpravy lakovaním a montáže (lakované ozdobné lišty, lakované ozdobné prvky interiéru a vzhľadové interiérové diely).
- Komplexné zabezpečenie riadenia výrobných procesov oddelenia MONTÁŽE
- Zodpovednosť za zabezpečovanie dodávok výrobkov klientom (KIA, PSA, VW, Seoyon E-HWA, Jaguar Land Rover)
- Zodpovednosť za optimalizáciu výrobných procesov, dodržiavanie termínov a maximálnu efektivitu
- Zodpovednosť za dodržiavanie BOZP
- Zodpovednosť za dodržiavanie noriem kvality ISO TS 16949
- Priame riadenie 12 ľudí (technológ, plánovač, údržba, majstri, procesný inžinier, asistent výroby)
- Nepriame riadenie 160 ľudí
- Reporting zahraničnému manažérovi
Požadujeme
- Predchádzajúce minimálne 3-ročné skúsenosti na manažérskej pozícii z oblasti automotive, ideálne plastarina, resp. riadenia priemyselnej výroby
- Dodržiavanie systémov manažmentu kvality výroby automobilových dielov ISO TS 16949
- Vysoká miera zodpovednosti a samostatnosti
- Organizačné a riadiace schopnosti
- Prirodzená autorita
- Analytické myslenie
- Proaktívny prístup, zodpovednosť
- Angličtina na komunikatívnej úrovni - denná komunikácia s manažmentom spoločnosti
Grafton Slovakia, s.r.o.
Republiky 7, Žilina, Slovensko
Kontaktná osoba: zilina@grafton.sk