ASISTENT/TKA PROJEKTOVÉHO MANAŽÉRA

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Informatika - software
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 600 - 2 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Na danej pracovnej pozícií bude Vašou náplňou práce niekoľko druhov úloh. Ako asistent/asistentka projektového manažéra bude poskytovať manažérovi podporu pri vedení projektov či v procese ich implementácie. Zahŕňa to korešpondenciu s klientmi až po fakturáciu. Zákazky a projekty budete taktiež priraďovať do interných systémov (CRP, ERP). Náplň Vašej práce bude tvoriť aj plánovanie času pracovníkov projektu, priraďovanie aktivít na konkrétne projekty či celková logistika projektu. Budete vytvárať reporty, ktoré bude potrebné následne spracovať a skontrolovať. Pri reportoch sa budete zameriavať aj na ich optimalizáciu so zameraním na automatizáciu procesov či navrhovať postupy pre rýchlejšie získavanie dát z internej databázy.
Požadujeme
Radi Vás na pozíciu zvážime, ak spĺňate nasledovné požiadavky:
- Minimálne dvojročná skúsenosť s reportingom/analýzami/prácou na podobnej pozícií
- Ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie (I., II. stupeň)
- Pokročilá skúsenosť s MS Office
- Skúsenosť s programovacím jazykom VBA/Power Query/MS Access
- Nemecký jazyk na úrovni B2
Benefity
Spoločnosť ponúka viacero zaujímavých benefitov, ktoré kandidátovi rada predstaví na osobnom stretnutí (podpora učenia sa cudzých jazykov, sick days a pod.).
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk