Junior Oracle Engineer

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Informatika - software, Informatika - správa systémov, Poisťovníctvo
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 700 - 2 200 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
V rozrastajúcom sa tíme IT oddelenia v nadnárodnej Švajčiarskej spoločnosti pôsobiacej v oblasti poistenia, uvítajú radi medzi seba ďalšieho kolegu na pozíciu Informaton Engineer.
Požadujeme
Čo k tomu nevyhnutne treba:
- Skúsenosť s Oracle development (Data modelling, Database design, SQL, PL/SQL)
- Skúsenosť s Oracle DataWarehouse alebo s nástrojmi ETL
- Anglický jazyk (úroveň B2/C1) potrebný pri kontakte s manažmentom spoločnosti
Čo je pre Vás výhodou:
- Skúsenosť v JAVA alebo v inom objektovo orientovanom jazyku
- Silná motivácia získať skúsenosti v JAVA, GROOVY
- Znalosť nemeckého jazyka
Benefity
- častý Home Office
- Flexibilná pracovná doba
- Garantovaný 13 plat
- Benefit Eco - preplácanie zamestnancom Eco spotrebiče/produkty do výšky 3.600€
- Príspevok na cestovanie v rámci MHD
- Dovolenka nad rámec zákona
- Work/ Life balance
- Tréningy, školenia a certifikácie
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk