Hľadá sa Sales/Marketing Account Manager s francuzštinou

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Marketing a reklama, Obchod
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 600 - 2 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Láka Vás sféra obchodu, ale nie je Vám príjemna pozícia "vykopávača dverí" a už Vás nebaví akvizícia? Orientujete sa v oblasti Retailu, viete čo to obnáša a myslíte si, že viete svoje skúsenosti a myšlienky predať ďalej? Ovládate francúzsky jazyk na plynulej úrovni a nevadí Vám denodenná komunikácia?
V tom prípade je toto výnimočná príležitosť práve pre Vás.
Našim klientom je medzinárodná spoločnosť, ktorá aktuálne hľadá Account managera so skúsenosťami v markeitngu alebo obchode.
Vašou úlohou bude:
- podpora vendorom pri tom ako byť úspešný v obchode, poskytovanie rád, nápadov a služieb
- vyhľadávanie nových a efektívnych riešení pre naplnenie potrieb zákazníkov
- práca na kampaniach, analýza cien a iných faktorov, ktoré ovplyvňujú predajnosť
- denná telefonická alebo emailová komunikácia s vendormi ale aj v rámci spoločnosti
- zodpovednosť za identifikáciu, riešenie a vyhodnotenie vzniknutých problémov
- spolupráca s manažmentom spoločnosti
Požadujeme
Úspešný kandidát by mal spĺňať:
- Vysokoškolské vzdelanie ( I. alebo II.stupeň)
- plynulá znalosť anglického a francúzskeho jazyka na profesionálnej úrovni
- skúsenosti v oblasti obchodu alebo marketingu
- samostatnosť, zodpovednosť, reprezentatívne vystupovanie
Benefity
The company offers various financial and non-financial benefits, which will be presented to the candidate on the personal meeting.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111