Asistent/-ka v HR

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Ľudské zdroje a personalistika
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Typ úväzku
Práca na skrátený úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
5 - 5 EUR / Hodina
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Hľadáš prácu popri štúdiu na VŠ, v ktorej budeš môcť vycibriť svoje komunikačné zručnosti?
Chceš zistiť ako funguje trh práce a aké pracovné pozície pre absolventov a v oblasti financií sú práve in? Tak neváhaj a pošli nám svoje CV!
Do jedného z našich tímov hľadáme posilu, ktorá nám pomôže s telefonickým kontaktovaním uchádzačov z nášho interného systému. Tvojou hlavnou zodpovednosťou bude zistiť, či je kandidát aktívny na trhu práce, vyzistíš od neho/nej základné informácie, ktoré naše konzultantky Danka a Sima použijú pri ďalšej spolupráci.
Výsledky svojich telefonátov budeš pravidelne reportovať team leaderke Kike.
Požadujeme
- Študent VŠ- zameranie na HR je výhodou, ale nemusíš sa obávať, všetko ti vysvetlíme
- Znalosť anglického jazyka na úrovni B2, nakoľko budeš volať so zahraničnými kandidátmi
- Hľadáme komunikatívneho človeka, ktorý rád telefonuje :)
- Skúsenosť zo zákazníckeho servisu bude pre teba výhodou
Benefity
- Možnosť zúčastniť sa teambulidingov a vianočnej party
- Ovocný deň a káva na pracovisku
- Super tím :)
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk