SAMOSTATNÝ ÚČTOVNÍK V TRNAVE

Miesto práce
Celé slovensko, Trnavský kraj, Trnava
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Poisťovníctvo, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 600 - 2 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Náplň práce na danej pracovnej pozícií sa týka spracovania a vedenia podvojného účtovníctva spoločnosti. Zahŕňa to zodpovednosť za spracovanie mesačnej, kvartálnej a ročnej uzávierky či prípravu a podávanie daňových priznaní. V tejto súvislosti budete komunikovať a spolupracovať s auditormi, daňovými úradmi, štátnymi inštitúciami a bankami. Vašou úlohou bude tiež kontrola účtovných kníh a účtov, tiež spracovanie a kontrola štatistických a finančných výkazov. Spolu s tým budete viesť komunikáciu s materskou spoločnosťou na základe pravidelnej reportingovej činnosti. Súčasťou práce je aj pravidelné cestovanie do Olomouca, kde aktuálne prebieha projekt implementácie programu SAP, ktorého budete súčasťou.
Požadujeme
Radi Vás na pozíciu zvážime, ak spĺňate nasledovné požiadavky:
- Minimálne 3 roky skúseností s komplexným účtovníctvom (podľa slovenských štandardov)
- Znalosť účtovných a daňových predpisov
- Schopnosť plynule rozprávať v anglickom jazyku
- Pokročilá znalosť MS Excel (kontingenčné tabuľky, v look up)
- Výhodou je znalosť programu SAP
Benefity
Spoločnosť predstaví svoje benefity kandidátovi na osobnom strenutí.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111