Programátor lakovne plastov

Miesto práce
Celé slovensko, Trenčiansky kraj, Nové Mesto nad Váhom
Pracovná oblasť
Informatika - software, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 800 - 2 400 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
- spracovávanie technologických postupov a parametrov lakovania jednotlivých projektov
- navrhovanie trajektórií lakovania a kompletného programu lakovania na základe 3D modelov, úprava a ladenie trajektórií, programovacie práce na robotoch ABB
- zaúčanie technikov na základy programovania
- spolupráca s technických oddelením pri príprave nových lakovacích programov
- zodpovednosť za správne nastavenie robotov a aplikačnej techniky
- spolupráca s operátormi a údržbármi a ich koordinácia pri riešení vzniknutých problémov
Požadujeme
Kandidát by mal spĺňať nasledovné kritériá:
- SŠ/VŠ - technického zamerania
- Certifikát - Obsluha a programovanie ABB robotov
- flexibilita a ochota práce nadčas
- zodpovednosť a samostatnosť
Benefity
- variabilná zložka 10% mzdy / mesačne
- 13. a 14. plat
Grafton Slovakia, s.r.o.
Republiky 7, Žilina, Slovensko
Kontaktná osoba: zilina@grafton.sk