KOORDINÁTOR LOGISTIKY

Miesto práce
Celé slovensko, Košický kraj, Košice
Pracovná oblasť
Doprava, Logistika, Obchod, Služby, Špedícia
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 500 - 1 600 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
- Navrhovanie riešení transportných stratégií pre nové a existujúce transportné toky
- Navrhovanie logistických riešení pre prepravu
- Koordinácia externého uskladnenia
- Vyjednávanie zmlúv o preprave
- Sledovanie efektívného plánovania logistických procesov
Požadujeme
- VŠ vzdelanie I.alebo II.stupňa
- Prax na obdobnej pozícii min.2 roky (logistika, nákup)
- Odborné znalosti v oblasti plánovania dopravy
- Prax s realizáciou tendrov na dopravných dodávateľov
- Plynulá komunikácia v anglickom jazyku (min.B2) PODMIENKA
- Znalosť maďarského jazyka (min. B1) VÝHODA
- Znalosť SAP alebo ERP
- Analytické myslenie
- Výborné komunikačné schopnosti
- Orientácia na výsledky
Benefity
- Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- Vnútropodnikové vzdelávanie (školenia, semináre, jazykové kurzy)
- Príspevok na III. pilier
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk
Tel.: (+421) 55 321 1321