Hlavný zoraďovač - Strojárska spoločnosť !

Miesto práce
Celé slovensko, Banskobystrický kraj, Žarnovica
Pracovná oblasť
Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
950 - 1 200 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
- Nastavenie parametrov lisov
- Príprava nástrojov, nastavenie procesu
- Zabezpečovanie preventívnych údržbárskych činností na lisovacích nástrojoch
- Zoraďovanie výrobných strojov a zariadení
- Identifikovanie príčin problémov a ich následné odstránenie
- Štvorzmenná prevádzka - 2 dni ranná, 2 dni nočná, 2 dni poobedná, 2 dni voľno
Požadujeme
Kandidát by mal mať:
- stredoškolské vzdelanie (technického smeru)
- ochota pracovať na zmeny
- nutná prax
- samostatnosť, zodpovednosť
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk
Tel.: (+421) 37 326 0111