TEAM LEADER COLNEJ DEKLARÁCIE (znalosť colnej legislatívy podmienka)

Miesto práce
Celé slovensko, Košický kraj, Košice
Pracovná oblasť
Administratíva, Logistika, Obchod, Služby
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 174 - 1 174 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
- Vedenie menšieho tímu colných deklarantov
- Zabezpečenie denného chodu prevádzky, kontrola dodržiavania postupov, odstraňovanie nedostatkov
- Informovanie klientov o zásielkach (v AJ prevažne písomnou formou)
- Colné spracovanie zásielok, podávanie colných vyhlásení
- Komunikácia s colným úradom, finančnou správou
- Reportovanie
Požadujeme
- SŠ/VŠ vzdelanie (doprava, logistika, ekonómia)
- Predchádzajúce pracovné skúsenosti v oblasti colného práva, colného konania
- Skúsenosť s riadením tímu
- Znalosť anglického jazyka na úrovni B1 (prevažne mailová komunikácia - príslušná odborná slovná zásoba)
- Komunikatívnosť
- Zodpovednosť
Benefity
- Ppravidelné odborné školenia
- Stravenky plne hradené zamestnávateľom
- Príspevok na dopravu vo výške 20€
- Darčekové poukážky na kvartálnej báze po skúšobnej dobe
- Jazykové kurzy
- MultiSport karta
- Teambuildingové aktivity
- Pracovná doba od 7:00-15:30
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk
Tel.: (+421) 55 321 1321