Manažér kvality pre nový závod

Miesto práce
Celé slovensko, Košický kraj, Košice
Pracovná oblasť
Manažment, Strojárenstvo, Výroba, Manažment kvality
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
2 500 - 3 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Momentálne hľadáme pre nášho klienta dynamickú osobnosť s prirodzenou autoritou a proaktívnym prístupom k riešeniu problémov na pozíciu MANAŽÉRA KVALITY.
Hlavnou náplňou práce na tejto pozícii je:
- Zodpovednosť za oddelenie kvality, budovanie, udržiavanie a zlepšovanie SMK
- Koordinácia všetkých potrebných aktivít pri procese certifikácie; vzorkovanie, Q-dokumentácia, zostavenie kontrolných plánov, FMEA a starostlivosť o ostatnú pridelenú dokumentáciu kvality;
- Riadenie výrobnej kvality - produkt, proces, reklamácie, dodávatelia
- Plánovanie a realizácia nápravných opatrení;
- Zodpovednosť za reklamačné konanie, komunikáciu s dodávateľmi a zákazníkmi
- Riadenie pracovníkov na oddelení kvality
- Reporting
Požadujeme
- Technické vzdelanie - VŠ - strojárstvo, kvalita, technika
- Skúsenosti z automotive spoločnosti na podobnej pozícii min. 5 rokov
- Skúsenosti s riadením kvality, SMK, metrológie...
- Znalosť metód kvality - FMEA, 5S, TS 16949, VDA
- Anglický jazyk na pokročilej úrovni, nemecký jazyk výhodou
- Zodpovednosť
- Proaktívny prístup k riešeniu problémov
- Odolnosť voči stresu
Benefity
- Stabilná medzinárodná spoločnosť
- Bonus a prémie
- Príspevok na dopravu
- Sociálny program
- Program rozvoja a vzdelávania zamestnancov
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk
Tel.: (+421) 55 321 1321