Špecialista odberateľských pohľadávok s využitím Rumunského jazyka

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Služby
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 200 - 1 300 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Máš rád komunikáciu a vieš si ju predstaviť ako hlavnú časť tvojej budúcej práce? Tak v tom prípade, čítaj ďalej! Do medzinárodnej spoločnosti v Bratislave hľadáme človeka, ktorý by zvládal nižšie popísané úlohy.
- Aktívnu komunikáciu a investigatívu rôznych nezrovnalostí, ktoré môžu nastať pri splácaní faktúr (nesprávny účet, nesprávna suma, zlý termín splatnosti a pod.)
- Ak by mali odberatelia komplikácie pri splatnosti, tvojou úlohou bude vyriešiť tento problém a v rámci zachovania dobrých obchodných vzťahov, hľadať prijateľné riešenia tejto situácie.
- Okrem iného budeš mať na starosti vlastné portfolio odberateľských účtov a s tým spojené vytváranie a zároveň udržiavanie dobrého obchodného vzťahu.
- Spolupráca s inými oddeleniami a kolegami po celom svete je zase potrebná pri dohľadávaní a náprave platieb.
Požadujeme
- Znalosť anglického a rumunského jazyka na komunikatívnej úrovni (B2) nakoľko ju budeš denno-denne využívať pri výkone svojej práce
- Komunikatívnosť
- Vzdelanie v oblasti ekonómie a financií budú pre teba veľkou výhodou vzhľadom na ekonomickú terminológiu, nie je to však podmienkou
- Predchádzajúce skúsenosti s podobnou prácou veľkou výhodou
Benefity
- Medzinárodné prostredie, komunikácia v angličtine do veľkej miery
- 13 plat
- Možnosť Home Officu a Sick days
- Relokačný bonus a mnohé iné…
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111