PROJEKTOVÝ NÁKUPCA

Miesto práce
Celé slovensko, Nitriansky kraj
Pracovná oblasť
Obchod
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 500 - 2 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Hľadáme nového člena nákupného tímu na pozíciu PROJEKTOVÝ NÁKUPCA pre nášho klienta, stabilnú strojárenskú spoločnosť.
Vašou úlohou bude:
- komplexná zodpovednosť za proces nákupu pre zverené projekty
- komplexná zodpovednosť za proces vyjednania zmluvných podmienok s dodávateľmi
- kontrola dodržiavania požiadaviek interných smerníc pri realizácii nákupného procesu
- príprava podkladov a reportov súvisiacich s nákupným procesom
- zodpovednosť za dodržiavanie stanovených termínov projektového harmonogramu pre zverený projekt
- riadenie managementu rizík súvisiacich s projektovým nákupným procesom
Požadujeme
Radi sa spojíme s kandidátmi, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
- skúsenosť s priamym alebo nepriamym nákupom vo výrobnej oblasti min. 3 roky PODMIENKOU
- znalosť anglického jazyka na plynulej úrovni PODMIENKOU
- výborné prezentačné, argumentačné a komunikačné schopnosti
- profesionálne vystupovanie
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk
Tel.: (+421) 37 326 0111