JUNIOR ÚČTOVNÍK (Accounts Receivables)

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 000 - 1 100 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Máme pre Vás pozíciu účtovníka vhodnú aj pre absolventov. Chceli by ste sa venovať účtovníctvu, ale nemáte potrebné skúsenosti? Nevadí. Táto spoločnosť Vás kompletne zaučí.
Budete zodpovedný/á za účtovanie prijatých platieb na dennej báze a riešenie platobných nezrovnalostí. Takisto budete v spojení (prevažne emailovo) s kolegami z iných krajín, takže sa budete musieť dorozumieť po anglicky, aby ste s nimi vedeli riešiť rôzne situácie, ktoré môžu nastať.
Účtovať budete podľa IFRS štandardov a pracovať s programom SAP.
Pracovnú pozíciu obsadzujeme na 2 mesiace.
Požadujeme
Ak spĺňaš nasledujúce požiadavky, tak nám neváhaj zaslať tvoj životopis.
- Stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie v oblasti účtovníctva/ financií/ekonómie a pod.
- Teoretická znalosť účtovníctva
- Mierne pokročilá znalosť anglického alebo nemeckého jazyka (minimálne B1)
- Základná znalosť MS Excel
Benefity
Spoločnosť ponúka rôzne benefity, ktoré budú prezentované spoločnosťou na osobnom pohovore.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Obchodná 2, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: temps@grafton.sk