Inžinier výrobných zariadení (oblasť automatizácie)

Miesto práce
Celé slovensko, Košický kraj, Košice
Automobilový priemysel, Elektrotechnika a energetika, Strojárenstvo
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 000 - 1 200 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
- pripravovať technické špecifikácie prístrojov, strojov a zariadení, ktoré sa používajú vo výrobe (SMT a asemblážne linky)
- garantovať dochvíľnosť vyrobenia a dodržiavanie rozpočtov určených na realizáciu prístrojov, strojov a zariadení
- zabezpečiť požadované výrobné kapacity
- zabezpečiť funkčnosť prístrojov, strojov a zariadení
- zabezpečiť implementáciu a dodržiavanie STN a technické špecifikácie - zjednodušovať a optimalizovať funkciu prístrojov, strojov a zariadení
- garantovať ergonómiu prístrojov, strojov a zariadení v súlade s WCM
- identifikovať zlepšenia existujúcich prístrojov, strojov a zariadení
- zahrnúť do nových prístrojov, strojov a zariadení identifikované zlepšenia
- definovať v súlade s údržbou plány preventívnej a prediktívnej údržby
Požadujeme
- VŠ elektrotechnické vzdelanie
- Apoň 3 ročné skúsenosti s elektrotechnickou, asemblážnou výrobou v automobilovom odvetví
- znalosti s PLC, kamerové kontroly, pneumatika, senzory, robotika, CAD sú výhodou
- aktívna angličtina
- ochota cestovať do zahraničia
- SAP
- Automotive štandardy
- Nástroje riešenia problémov
- Nástroje neustáleho zlepšovania
- znalosť OHSAS, ISO TS, VDA a specifické požiadvky zákazníkov.
- kvalitatívne nástroje FMEA, P-FMEA, PPAP, control plan.
Benefity
Budú prezentované na pohovore.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk
Tel.: (+421) 55 321 1321