BUSINESS ANALYTIK

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Bankovníctvo, Informatika - software, Informatika - správa systémov, Poisťovníctvo
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 800 - 2 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Chcete pracovať v IT sektore a ste analytický typ človeka? Pripojte sa do tímu analytikov, developerov a testerov a pracujte na projektoch. Buďte spojovacím článkom medzi klientom a businessom.
Čo budete robiť?
- Príprava podkladov a dokumentácie pre projekty na základe funkčných špecifikácii klienta
- Podpora pre vývojárov a testerov v súvislosti s projektovými požiadavkami
- Proaktívna komunikácia s developermi, testermi a klientom ohľadom technických špecifikácii, prípadne výsledkov testov
- Pomoc pri riešení incidentov a podpora aplikácii
- Práca s kartovým biznisom
Požadujeme
Požiadavky na kandidáta:
- Minimálne 5 rokov skúseností v relevantnej oblasti
- Technicky zdatný kandidát
- Pokročilá znalosť anglického jazyka na úrovni C1 (slovom aj písmom)
- Znalosť SQL, UML výhodou
- Dobre rozvinuté komunikačné schopnosti a tímový duch
Benefity
Spoločnosť ponúka rôzne finančné aj nefinančné benefity (ako napr. zdravotná starostlivosť v súkromnom zariadení, teambuilding, využitie Diners Club platobnej karty či Home Office), ktoré predstaví zástupca spoločnosti vhodnému kandidátovi na osobnom pohovore.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111