ŠPECIALISTA DANÍ V RÁMCI SLUŽOBNÝCH CIEST

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Poisťovníctvo, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 500 - 1 700 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
- Príprava a spracovanie daňovej agendy týkajúcej sa služobných ciest v zahraničí
- Komunikácia s HR oddelením a daným zamestnancom v zahraničí
- Práca v internom systéme, správa dát a príprava návrhov na optimalizáciu procesov
Požadujeme
- 1 - 2 roky pracovných skúseností v oblasti daní (ideálne daňový asistent z Big 4)
- znalosť z oblasti medzinárodného zdaňovania fyzických osôb, prípadne z oblasti miezd na globálnej úrovni
- Anglický jazyk na úrovni C1
Benefity
Spoločnosť, pre ktorú hľadáme vhodného kandidáta na túto pozíciu ponúka balík zaujímavých a lákavých benefitov. Čaká na Vás 13. plat, sick days, ticket compliments, rôzne zľavy a mnoho iných.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111