Učiteľ pre predmet SCIENCE

Miesto práce
Celé slovensko, Trnavský kraj, Trnava
Pracovná oblasť
Služby, Školstvo a vzdelávanie, Veda a výskum
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
600 - 1 100 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Do súkromnej školy v Trnave hľadáme energického učiteľa, ktorý má veľa nápadov ako hodiny spraviť pestrejšie a zaujímavejšie.
Tvojou úlohou bude vyučovanie predmetu Science. Preto ak máš vyštudovanú Prirodovedeckú fakultu, alebo máš skúsenosti ako učiteľ predmetov ako : biológia, chémia alebo fyzika tak pošli svoj životopis
Požadujeme
Úspešný kandidát by mal mať:
- Vyštudovanú prírodovedeckú fakultu a chuť učiť ALEBO vyštudovanú pedagogiku s aprobáciou biológia, chémia alebo fyzika
- Plynulú znalosť anglického jazyka, kedže výučba bude prebiehať v angličtine
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111