Klientská podpora s využitím Holandského a Anglického jazyka

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Bankovníctvo, Cestovný ruch, Služby
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 200 - 1 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Najdôležitejšou časťou tvojej práce bude poskytovanie funkčnej a technickej podpory pre externých klientov spoločnosti. Okrem iného bude tvojou úlohou aj príprava rôznych bankových potvrdení a podkladov (napríklad výpisy z účtov, bankové či auditné konfirmácie a pod.)
Pokiaľ sa bojíš, že táto pozícia nezahŕňa ľudský kontakt, s radosťou ti môžem povedať, že jednou z ďalších úloh bude okrem iného aj poradenstvo a spolupráca s ostatnými oddeleniami/pobočkami či internými klientmi.
Požadujeme
- Anglický jazyk na úrovni C1 – budeš komunikovať s kolegami a manažérmi po celom svete -potrebuješ sa jednoducho v angličtine cítiť ako doma
- Aktívna znalosť Holandského jazyka na úrovni C1 –týmto jazykom budeš aktívne reprezentovať našu spoločnosť
- Skúsenosť z medzinárodného prostredia/centier zdieľaných služieb alebo zákazníckej podpory je výhodou
Benefity
- Príspevok na stravné lístky
- Systém cafeteria
- Referral bonus
- Bonus pri narodení dieťaťa a pri svadbe
- Home office
- Jazykové kurzy a školenia
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk