Klientska podpora s využitím Nemeckého, Talianskeho a Anglického jazyka

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Automobilový priemysel, Služby
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 100 - 1 400 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Cítite sa ako špecialista komunikácie a chcete sa stať súčasťou klientskeho servisu v oblasti motorizmu? Pokiaľ radi komunikujete v Nemeckom, Anglickom či Talianskom jazyku – táto práca bude pre Vás tou pravou !
Tieto jazyky budete potrebovať hlavne pri :
- Aktívnej klientskej podpore a každodennej komunikácií s dodávateľmi spoločnosti a klientmi
- Pri spracovaní klientskych požiadaviek
- Spracovávaní rôznorodej administratívnej agendy
- Riešení rôznych logistických otázok
Požadujeme
Pokiaľ sa Ti páči, čo si sa zatiaľ dozvedel/a o tejto pozícii a spĺňaš nasledujúce požiadavky, tak Ťa chceme stretnúť čo najskôr!
- Výborná znalosť NEMECKÉHO jazyka (úroveň C1), ktorý využiješ pri každodennej komunikácií
- Znalosť Talianskeho jazyka aspoň na úrovni B2 – schopnosť plynulej konverzácie v tomto jazyku
- Znalosť Anglického jazyka aspoň na úrovni B1- schopnosť základnej verbálnej komunikácie
- Administratívna skúsenosť
- Ochota komunikovať s proklientským prístupom
- Ukončené stredoškolské a/alebo vysokoškolské vzdelanie
- Technické zameranie bude pre Vás veľkou výhodou
Benefity
- Jazykové kurzy
- Ročný bonus
- Sick day
- Firemné akcie
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk