INŽINIER ENERGETIKY

Miesto práce
Celé slovensko, Trnavský kraj, Trnava
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 300 - 2 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti na pozícii INŽINIER ENERGETIKY.
Vašou nápňou práce bude:
- Organizácia, riadenie a zodpovednosť za pracoviská, prevádzky, zariadenia a technologické súbory na pridelených prevádzkach energetiky – vzduchotechnika (HVAC), vykurovacie systémy, chladiarenská technika, technika a výroba stlačeného vzduchu
- Sledovanie denných odberov tepla, stlačeného vzduchu, prevádzky HVAC
- Analýzy neštandardného nárastu odberu
- Riadenie a koordinácia externých dodávateľov
- Vypracovávanie a aplikácia platných technických noriem, legislatívnych predpisov a bezpečnostných predpisov
- Vedenie projektovej dokumentácie
- Zodpovednosť za operatívnu, preventívnu a prediktívnu údržbu na pridelených pracoviskách a zariadeniach (okrem časti elektro a MaR – meranie a regulácia)
- Návrh a implementácia zlepšovacích návrhov; optimalizácia nákladov a energetickej náročnosti
- Práca v systéme SAP, Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
Požadujeme
- Vysokoškolské vzdelanie II. stupňa v odbore Strojárstvo/Energetické stroje a zariadenia alebo so zameraním na vzduchotechniku, klimatizácie, chladiace systémy, kompresorová stanica
- Min. 2 – ročná prax v danej oblasti (HVAC a systémy ÚK, výroba stlačeného vzduchu)
- Anglický jazyk – stredne pokročilá úroveň
- Pokročilá znalosť MS Office
- Skúsenosti s riadením pracovníkov výhodou
- Znalosť systému SAP výhodou
- Držiteľ vodičského preukazu sk. B
Benefity
- Pružná pracovná doba
- Variabilná zložka mzdy po skúšobnej dobe
- Vzdelávanie zamestnancov
- Odmena pri pracovnom výročí a životnom jubileu
- Príspevok do III. dôchodkového piliera
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111